Krótka odpowiedź: Ochraniacze myśliwskie to rurki z materiału noszone na butach i podudziach, które zamykają szczelinę między cholewką buta a brzegiem spodni. Ta szczelina to miejsce, gdzie przedostaje się woda, błoto, ciernie, kleszcze i główki nasion – a w krainie węży to właśnie tam ląduje atak. Nasza oferta obejmuje osiem modeli , od 390-milimetrowych ochraniaczy na węże po krótkie płócienne ochraniacze.M / L / XL rozmiary łydek.
| Ochraniacz na węża | Długi ochraniacz z nylonu 500D | Ochraniacz w kamuflażu | Krótki płócienny stuptut | |
|---|---|---|---|---|
| Główna praca | Wzmocniony panel na goleni | Ochrona przed wodą, błotem i zaroślami | Ukrycie plus osłona pędzla | Lekkie przykrycie w ciepłe dni |
| Tworzywo | Płótno klejone | Nylon 500D | Skorupa z nadrukiem kamuflażowym | Płótno |
| Wysokość | 390 mm | Nad łydką | Nad łydką | Powyżej kostki |
| Modele | GA-001, GA-002, GA-008 | GA-003, GA-004, GA-005 | GA-007 | GA-006 |
| Najlepszy dla | Wyżyna i kraj cierni | Polowania pędzone w terenie podmokłym | Śledzenie i ukrywanie | Wczesny sezon, lekkie przykrycie |

| Rozmiar | Rozmiar łydki | Wysokość stuptuta |
|---|---|---|
| M | 415 mm | 390 mm |
| L | 450 mm | 390 mm |
| XL | 500 mm | 390 mm |
W przypadku modelu GA-001 cała para waży 0,48 kg w połączeniu z płótnem klejonym. Zmierz najszerszy punkt łydki w spodniach, w których polujesz – to właśnie, a nie rozmiar buta, decyduje o rozmiarze M, L lub XL.

Ochraniacze to najtańszy sposób na przedłużenie butów, które już posiadasz. Zmieniają 15-centymetrowe buty w ochronę na łydkę, idealną na mokre podłoże, tereny pełne węży czy pola wrzosów, a do tego składają się na płasko, gdy ich nie potrzebujesz.
Firma GAF OUTDOOR ma ponad 10 lat doświadczenia w produkcji OEM/ODM i ponad 50 klientów w USA, Europie i Australii, w zakładzie o powierzchni 3300 m² , z 20 liniami produkcyjnymi i ponad 350 pracownikami . Ochraniacze są produkowane w oparciu o tę samą bibliotekę kamuflażu, sprzęt i proces kontroli jakości, co nasze plecaki — próbki w ciągu 7–15 dni , niestandardowe wersje OEM od 300 sztuk , branding istniejącego projektu od 50 sztuk .
Następny krok: zobacz zakres osłon , Lub wyślij wymiary łydki i buta aby uzyskać zalecenia dotyczące rozmiaru i specyfikacji.
Krótka odpowiedź: Zmierz długość karabinu od wylotu lufy do końca kolby – uwzględniając ewentualny hamulec wylotowy lub tłumik – a następnie dodaj 5–7,5 cm . Łuski w naszej ofercie mają od 112,5 do 132,5 cm (44,5 do 52,8 cala) w środku, co obejmuje zarówno karabinek kompaktowy, jak i karabinek powtarzalny Magnum z długim hamulcem. Następnie dopasuj konstrukcję do zadania: miękka wyściółka do samochodu ciężarowego i w terenie, twarda skorupa do samolotu, spawana, wodoodporna do łodzi i ptactwa wodnego.
| Długość wewnętrzna | Modele | Pasuje do karabinu o średnicy do |
|---|---|---|
| 44,5 cala | GC-31, GC-38 | ~41 w sumie — karabiny, karabiny z mechanizmem dźwigniowym, karabiny młodzieżowe |
| 46,1 cala | GC-09 | ~43 cale — kompaktowe karabiny snajperskie z lunetą |
| 47,2 cala | GC-12, GC-21, GC-32, GC-33 | ~44 cale — standardowy karabin myśliwski z lunetą |
| 48,4 cala | GC-25 | ~45 cali — karabiny z długim zamkiem i optyką |
| 50,4 cala | GC-17, GC-24, GC-34 | ~47 cali — lufy magnum i karabiny z hamulcami |
| 52,8 cala | GC-08 | ~49 cali — lufy o bardzo długiej lufie i zestawy do strzelb |

1. Dopasuj karabin do swojego sposobu polowania. Zamontuj lunetę, hamulec lub tłumik, załóż pas nośny. 2. Zmierz odległość od wylotu lufy do kolby , a nie długość lufy. Długość lufy nie mówi nic o rozmiarze łuski. 3. Dodaj 5–7,5 cm (5–7,5 cm). Ten margines zapobiega wciskaniu się wieżyczki lunety lub muszki w ścianę końcową. 4. Sprawdź również szerokość i głębokość. Duży obiektyw z wysokimi wieżyczkami wymaga łuski wystarczająco szerokiej na linii lunety, a nie tylko wystarczająco długiej.
| Miękko wyściełane etui | Twarda obudowa | Spawana wodoodporna obudowa | |
|---|---|---|---|
| Ochrona | Wyściółka chroniąca przed uderzeniami i kurzem | Sztywna skorupa chroniąca przed uderzeniami i zgnieceniami | Uszczelnione przed wodą i błotem |
| Waga | Światło | Ciężki | Lekkie do umiarkowanego |
| Podróże lotnicze | Niezalecane | Właściwy wybór bagażu rejestrowanego | — |
| Pogoda | Tkanina wodoodporna | Odporny na warunki atmosferyczne | Całkowicie uszczelniona konstrukcja |
| Najlepszy dla | Polowania z ciężarówką, w ciemno, w ciągu dnia | Latające, długodystansowe, wartościowe zestawy | Łodzią, spływami, ptactwem wodnym, quadami |
| Typowa budowa | 600D–900D Oxford, wyściółka piankowa | Wyściełane ścianki, paski wewnętrzne | Panele zgrzewane TPU, uszczelnione szwy |

Firma GAF OUTDOOR ma ponad 10 lat doświadczenia w produkcji OEM/ODM i ponad 50 klientów w Stanach Zjednoczonych, Europie i Australii, w zakładzie o powierzchni 3300 m², z 20 liniami produkcyjnymi i ponad 350 pracownikami . Linia futerałów na broń to nasz najszerszy asortyment – od Oxfordu 600D do 900D, przez twardą skorupę, po spawane, wodoodporne konstrukcje, wykorzystujące tę samą bibliotekę kamuflaży i okuć, co nasze plecaki.
Następny krok: zobacz asortyment futerałów na karabiny , Lub wyślij całkowitą długość swojego karabinu i dopasujemy model.
Krótka odpowiedź: Wodoodporność oznacza, że materiał posiada powłokę DWR , która sprawia, że deszcz spływa i skrapla się, ale powłoka zewnętrzna przemaka, a woda nadal może przedostać się przez szwy, zamki i otwory. Wodoodporność oznacza, że powłoka zewnętrzna jest powlekana lub laminowana, a szwy są uszczelnione , więc woda nie może przedostać się do środka – a dzięki szczelnemu zamkowi IPX7 plecak wytrzymuje zanurzenie. Większość plecaków myśliwskich powinna być wodoodporna; plecaki na wyprawy i do polowań na ptactwo wodne wymagają wodoodporności.
| Wodoodporny (DWR) | Wodoodporny (powlekany, uszczelniony) | Zanurzalny (szczelny IPX7) | |
|---|---|---|---|
| Co to znaczy | Krople deszczu spływają po twarzy | Woda nie może przejść przez skorupę ani szwy | Zabezpieczone przed chwilowym zanurzeniem |
| Zamek błyskawiczny | Standardowa cewka YKK | Zamek błyskawiczny pokryty TPU lub AquaGuard | Szczelny i wodoodporny zamek błyskawiczny IPX7 |
| Szwy | Szyte, nie zapieczętowane | Uszczelnione lub zaklejone taśmą w newralgicznych miejscach | Całkowicie uszczelniona, spawana konstrukcja |
| Przekroczenie rzeki lub wywrócenie się | Nie jest do tego przeznaczony | Woda może dostać się do zamka | Przetrwa tymczasowe zanurzenie |
| Typowe zastosowanie | Polowania dzienne, tropienie | Polowania wielodniowe, klimat wilgotny | Spływy kajakowe, ptactwo wodne, dostęp łodzią |
1. Rodzaj powłoki. Nylon z DWR i PU to oszczędne rozwiązanie; połączenie DWR z TPU jest trwalsze i stosujemy je na cichych, szczotkowanych powierzchniach. 2. Klasa zamka. Standardowy zamek spiralny nie jest wodoodporny, zamek z powłoką TPU jest odporny na deszcz, a tylko zamek hermetyczny IPX7 wytrzymuje zanurzenie. 3. Obróbka szwów. Zapytaj, czy szwy są uszczelnione, podklejone, czy tylko zszyte. 4. Gdzie dostaje się woda. Przetestuj linię zamka, podstawę i punkty mocowania paska. 5. Uczciwa ocena. Zapytaj pisemnie, na co plecak jest przeznaczony – na deszcz, spryskanie wodą czy zanurzenie.

Nasza linia wodoszczelnych plecaków obejmuje wszystkie trzy poziomy. Plecaki 906-001 i 906-008 wyposażone są w hermetyczny i wodoodporny zamek błyskawiczny IPX7 , paski z TPU, taśmy MOLLE i uszczelnione panele, a program worków suchych obejmuje suche plecaki z nylonu 840D z TPU oraz pływającą, wodoodporną torbę podróżną o pojemności 50 l / 100 l. W wersji myśliwskiej nylonowe korpusy wykończono impregnacją DWR i poliuretanem, a ciche powierzchnie z szczotkowanego trykotu posiadają impregnację DWR z połączeniem TPU – dzięki czemu plecak pozostaje cichy i chroni przed warunkami atmosferycznymi.

Firma GAF OUTDOOR ma ponad 10 lat doświadczenia w produkcji OEM/ODM i obsługuje ponad 50 marek w USA, Europie i Australii, w zakładzie o powierzchni 3300 m² , z 20 liniami produkcyjnymi i ponad 350 pracownikami . Powłoka, klasa zamka i uszczelnienie szwów są ustalane w opakowaniu technicznym przed pobraniem próbek.
Następny krok: zobacz asortyment wodoodpornych worków suchych , Lub wyślij swoje wymagania dotyczące ekspozycji na wodę i określimy rodzaj powłoki, zamka i wykończenia szwów.
Krótka odpowiedź: Uprząż na lornetkę to mocowany na klatce piersiowej uchwyt, który utrzymuje lornetkę płasko na mostku na dwóch paskach naramiennych, dzięki czemu jest ona zawsze pod ręką i nigdy nie zwisa z szyi. Większość wersji myśliwskich posiada kieszeń na dalmierz, kieszeń na wabik lub uchwyt na gaz pieprzowy, a dobre modele otwierają się za pomocą gumki zamiast zamka błyskawicznego lub rzepu, dzięki czemu są ciche.
| Uprząż do lornetki | Pasek na szyję | Plecak piersiowy | |
|---|---|---|---|
| Pozycja do noszenia | Klatka piersiowa przylegająca płasko do mostka | Szyja, swobodnie się huśta | Skrzynia, sztywne pudełko |
| Dostęp | Otwieranie bungee jedną ręką i jednym ruchem | Powolny; przybywa splątany | Rozsuń lub odchyl pokrywę |
| Hałas | Cichy z zapięciem na gumkę lub bungee | Ocieranie paska, uderzanie lornetek o siebie | Zamek błyskawiczny i rzep |
| Ochrona | Wyściełana powłoka, powierzchnia pokryta powłoką DWR lub TPU, osłona przeciwdeszczowa | Nic | Wysoka — twarda skorupa |
| Modułowość | Kieszeń na dalmierz, kieszeń na telefon, gaz pieprzowy, radio | Nic | Ograniczony |

1. Rozmiar lornetki. Większość z nich jest zbudowana z obiektywem 10×42 lub mniejszym. Sprawdź wymiary wewnętrzne, a nie zdjęcie. 2. Rodzaj zapięcia. Zapięcie na gumkę lub bungee otwiera się jednym ruchem i zamyka bezszelestnie. Unikaj rzepów w pobliżu elementów optycznych. 3. Materiał wierzchni. Szczotkowany trykot pochłania szelest powierzchni; tkany nylon i ripstop nie. 4. Ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Wyściełane ścianki, powierzchnia wierzchnia pokryta DWR lub TPU oraz pokrowiec przeciwdeszczowy na całodniowe wyprawy. 5. Modułowość. Kieszeń na dalmierz, kieszeń na wabik, uchwyt na gaz pieprzowy i przegródka na radio decydują, czy lornetka sprawdzi się podczas polowań, czy w ciągu jednej pory roku. 6. Dopasowanie. Siateczkowe jarzmo na ramię i w pełni regulowane paski, dopasowane do noszenia na kurtce i pod szelkami plecaka.
Nasz plecak piersiowy 905-018 mieści lornetkę 10×42 lub mniejszą , zamykany jest elastycznym bungee, co zapewnia cichy dostęp jednym ruchem, i tworzy modułową rodzinę: kieszeń na dalmierz 905-016 , kieszeń na telefon lub inne wyposażenie dodatkowe 905-017 , dolna kieszeń użytkowa 905-020 , uchwyt na gaz pieprzowy 905-021 , kieszeń na pistolet 905-035 i kieszeń na radio 905-036 . Szelki 901-28 z szczotkowanego trykotu są nadal w produkcji, aby zapewnić jak najcichszą pracę. Oba plecaki wykonane są z Cordury 500D lub nylonu 500D ze szczotkowanym trykotem w newralgicznych miejscach.

Firma GAF OUTDOOR ma ponad 10 lat doświadczenia w produkcji OEM/ODM i ponad 50 klientów w Stanach Zjednoczonych, Europie i Australii, w zakładzie o powierzchni 3300 m² , z 20 liniami produkcyjnymi i ponad 350 pracownikami . Programy uprzęży korzystają z tej samej biblioteki kamuflaży, sprzętu i procesu kontroli jakości, co nasze plecaki.
Następny krok: zobacz asortyment uprzęży lornetkowej , Lub wyślij swój model lornetki i wymagane akcesoria po specyfikację i wycenę.
Krótka odpowiedź: Zewnętrzna rama znajduje się na zewnątrz worka na sztywnej karbonowej lub aluminiowej konstrukcji, dzięki czemu ciężki i niewygodny ładunek – w tym ćwiartka zwierzęcia – jest przenoszony bezpośrednio na biodra przez pas. Wewnętrzna rama jest wszyta w plecak i przylega do ciała, co zapewnia lepszą równowagę na stromym, technicznym terenie i w gęstych zaroślach. W przypadku wypraw na zwierzynę grubą, zewnętrzna rama wygrywa. Podczas wspinaczki górskiej wewnętrzna rama zazwyczaj sprawdza się lepiej.
| Rama zewnętrzna | Rama wewnętrzna | |
|---|---|---|
| Struktura | Sztywna rama na zewnątrz torby; torba często odpinana | Rama wszyta wewnątrz plecaka, z tyłu |
| Przeniesienie obciążenia | Bezpośrednio do pasa biodrowego; najsilniejszy przy obciążeniu 25–35 kg | Dobrze, ale ładunek spoczywa bliżej ramion |
| Transport mięsa | Półka ładunkowa plus worek na mięso; rama przenosi ładunek | Ograniczony — zwykle torba wewnątrz plecaka |
| Wentylacja | Przestrzeń powietrzna między plecami a plecakiem | Kontakt z panelem, mniejszy przepływ powietrza |
| Nierówny, stromy teren | Większa dźwignia; plecak kołysze się na ramie | Lepsza równowaga w zakrętach i na ciasnych odcinkach |
| Najlepszy dla | Łosie, jelenie, pakunki, ciężkie ładunki wielodniowe | Szybkie polowania na światło, góry, gęste zarośla |
Przenoszenie ciężaru. Podczas prawdziwego wyjścia nie chodzi o wygodę, ale o to, czy można wyjść. Sztywna rama i półka ładunkowa pozwalają, aby ćwierćdolarówka spoczywała nisko przy ramie, a ciężar spoczywał na pasie biodrowym zamiast na ramionach – to różnica między ciężką godziną a niemożliwą.
Wentylacja. Zewnętrzna rama utrzymuje torbę nad plecami, umożliwiając przepływ powietrza między nimi — warto ją nosić podczas długich wspinaczek.
Dźwignia. Ta sama geometria, która pomaga w utrzymaniu ciężaru, szkodzi na stromym terenie: plecak odstający od pleców kołysze się podczas pokonywania zbocza.

Budujemy plecaki myśliwskie z zewnętrzną ramą , ponieważ właśnie takiej konfiguracji wymagają polowania na grubą zwierzynę. Obecnie w produkcji jest sześć ram: 905-045 i 905-046 z aluminium oraz 901-001, 905-049, 905-050 i 905-051 z włókna węglowego . Włókno węglowe pozwala zaoszczędzić na wadze tam, gdzie myśliwy to zauważy – w ósmej godzinie wspinaczki. Aluminium zapewnia lepszy stosunek wytrzymałości do ceny w przypadku modeli ekonomicznych i najcięższych ładunków. Nasze ramy umożliwiają przenoszenie plecaków na wspólnej ramie.20 / 45 / 65 / 85 L platforma objętościowa z półką ładunkową i workiem na mięso o nośności 150 funtów / 68 kg .

GAF OUTDOOR to producent plecaków myśliwskich z Guangzhou, z ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji OEM/ODM i ponad 50 markami klientów w Stanach Zjednoczonych, Europie i Australii. Nasz zakład zajmuje powierzchnię 3300 m², posiada ponad 20 linii produkcyjnych i zatrudnia ponad 350 pracowników , szyjąc 30 000–50 000 plecaków miesięcznie – w tym modele z ramami z włókna węglowego i aluminium. Projekty niestandardowych ram zaczynają się od 300 sztuk na model ; branding istniejącego projektu od 50 sztuk .
Następny krok: zobacz asortyment plecaków myśliwskich lub wyślij nam informacje o ciężarze ładunku i rodzaju terenu, abyśmy mogli polecić Ci ramę.
Short answer: Quality control runs through the whole order, not just the end of it. Every unit passes a documented six-step flow — fabric inspection, cutting, inspection after cutting, sewing, production inspection, packing — backed by incoming material traceability and dedicated QA/QC inspectors . Final inspection happens before shipment , and we welcome inspection by your own team or a nominated third-party agency.
| Krok | Scena | Co jest sprawdzane |
|---|---|---|
| 1 | Kontrola tkanin | Kontrola odcieni, powłok i wad na przychodzących rolkach |
| 2 | Cięcie | Dokładność układania i cięcia zgodnie z zatwierdzonym wzorem |
| 3 | Kontrola po cięciu | Wymiary i symetria panelu przed rozpoczęciem szycia |
| 4 | Szycie | Kontrola gęstości ściegu, wyrównania szwów i przebiegu zamka |
| 5 | Kontrola produkcji | Pełna kontrola jednostki: działanie osprzętu, zapięcia, punkty obciążenia paska i klamry |
| 6 | Uszczelka | Weryfikacja liczby, metody pakowania, kartonu i etykiety |
Nic nie jest wysyłane z zapewnieniem, że wszystko poszło dobrze. Jeśli kontrola wykryje usterkę, proces jest korygowany, a nie tylko próbka: wadliwe jednostki są wyciągane, przyczyna jest identyfikowana na etapie, który ją spowodował – cięcie, szew, okucia lub pakowanie – a korekta jest stosowana do partii przed powtórzeniem kontroli końcowej.
Tutaj liczy się dokumentacja. Ponieważ przychodzące tkaniny i okucia są śledzone aż do zamówienia, usterkę można powiązać z rolką lub partią komponentów, zamiast się o nią spierać. W ten sposób reklamacja zostaje zamknięta dowodami, a nie przeprosinami.
Każde zamówienie objęte jest 12-miesięczną gwarancją na szwy i zamki błyskawiczne , a części zamienne dostarczane są bezpłatnie. Jeśli usterka dotrze do Twojego klienta, tak samo jak Ty, zależy nam na dowodach technicznych, ponieważ to właśnie one uniemożliwiają jej realizację w kolejnym zamówieniu.
Kontrola wizualna rejestruje tylko to, co widzi inspektor. Nasze laboratorium przeprowadza testy fizyczne materiałów i gotowych komponentów – wytrzymałość na rozciąganie taśm i pasów, testy rozciągania szwów i klamer oraz cykliczność okuć – dzięki czemu specyfikacja jest weryfikowana, a nie zakładana, przed rozpoczęciem produkcji.


Proces kontroli, który można zweryfikować, sprawia, że drugie zamówienie jest identyczne z pierwszym. To spójność, a nie pojedyncza, idealna próbka, to produkt, który fabryka faktycznie sprzedaje.
Krótka odpowiedź: Tak. Sprzęt myśliwski jest regionalny, a my produkujemy go pod kątem rynku, a nie według jednej globalnej specyfikacji.US Kupujący zazwyczaj preferują plecaki z większym stelażem, plecaki jednodniowe przystosowane do ambony i licencjonowany kamuflaż. W Europie preferowane są stonowane oliwkowe i brązowe, plecaki na stołki do polowań z nagonką i umiarkowane rozmiary. Australia preferuje lżejsze modele, z detalami charakterystycznymi dla gorącego klimatu i matowozielonymi wzorami. Logistyka odbywa się na zasadzie FOB Shenzhen/Kanton lub DDP z dostawą do domu.
| Stany Zjednoczone | Europa | Australia | |
|---|---|---|---|
| Typowa objętość | 30–45 l dziennie, 65–85 l na wynos | 20–35 l dziennie, wkładki na stolec, 30–50 l | 35–50 l, wielodniowe |
| Kolor i kamuflaż | Realtree, Next Camo, ABT, Prym1 | Oliwkowy, brązowy, szaro-zielony, subtelne wzory | Ciemnozielone, brązowe, matowe ciała stałe |
| Dodatkowe wymagania | Opcje widoczności w kolorze pomarańczowym, pochwa na karabin i uchwyt na łuk | Cicha konstrukcja do polowań pędzonych, zintegrowane siedziska ze stołkami | Lżejszy sprzęt, szybciej schnące wkładki i siateczka |
| Rama | Rama zewnętrzna z włókna węglowego lub aluminium | Aluminium i węgiel, umiarkowane ilości | Węgiel i lekkie aluminium |
| Wzór zamówienia | Większe powtarzające się wolumeny | Mniejsze serie, większa głębia kolorów | Szeroki zakres rozmiarów na zamówienie |

Amerykańska marka wprowadza na rynek linię plecaków myśliwskich na łosie. Plecaki o pojemności 80 i 65 litrów z karbonową ramą, bocznymi kamuflażami na karabiny, licencjonowanym kamuflażem, pomarańczowymi elementami odblaskowymi w plecakach dziennych oraz kartonami zgodnymi z FBA. Pojemność jest na samym końcu gamy, a plecak musi być wystarczająco cichy, aby można było z nim polować.
Europejski sprzedawca odświeża asortyment na polowania z pędzenia. Opakowania 30 l i 45 l w stonowanych odcieniach oliwki i brązu, stołek z siedziskiem, szczotkowane powierzchnie na całej powierzchni oraz mniejsze serie w większej liczbie kolorów. Priorytetem jest cisza i paleta barw, która sprzedaje się z półki sklepowej, a nie ze zdjęcia katalogowego.
Oba projekty realizowane są w oparciu o ten sam proces projektowania, pobierania próbek i kontroli — zmienia się jedynie specyfikacja.
Każda z powyższych różnic dotyczy wzoru, materiału lub koloru, a wszystkie są ustalane w pakiecie technicznym przed rozpoczęciem próbkowania. Ponieważ posiadamy zarówno cichą linię trykotu szczotkowanego, jak i linię nylonu/Cordury, możemy równolegle opracować wersję amerykańską plecaka do polowań z nagonką i plecak do polowań w Europie, bez dzielenia bazy dostawców ani kalendarza zatwierdzania.
Następny krok: podaj nam swój rynek docelowy i wyślemy standardową specyfikację, którą stworzyliśmy dla tego regionu.
Krótka odpowiedź: Oceń chińskiego producenta plecaków myśliwskich pod kątem sześciu czynników: czy jest to fabryka, czy handel , jego zdolności produkcyjne i wyposażenie , proces jakości i zapisy kontroli , szybkość pobierania próbek , możliwości kamuflażu i sprzętu oraz dyscyplina komunikacyjna . Poproś każdego kandydata o te same dowody w każdym punkcie, a pole do popisu szybko się zawęzi.
| Sprawdzać | O co pytać | Jak wygląda dobra odpowiedź |
|---|---|---|
| Fabryka lub handlowiec | Który adres tak naprawdę przecina tkaninę? | Nazwa zakładu, lista linii produkcyjnych, zdjęcia rzeczywistego sprzętu |
| Pojemność | Miesięczna produkcja, linie, operatorzy, projektanci | Liczby zgodne w całej witrynie, profilu i ofercie |
| Jakość | Kto dokonuje kontroli, na jakim etapie i na podstawie jakich zapisów? | Wyznaczony personel kontroli jakości, kontrola liniowa i końcowa, śledzone zapisy |
| Próbowanie | Jak szybko, ile poprawek, kto rysuje wzór? | 7–15 dni, wewnętrzne tworzenie modeli, bezpłatny pakiet techniczny |
| Przybory | Biblioteka tkanin, opcje kamuflażu, marki sprzętu | Określony zakres tkanin i licencjonowana możliwość kamuflażu |
| Komunikacja | Czas odpowiedzi, pojedynczy punkt kontaktowy, dokumenty w języku angielskim | Zadeklarowane okno odpowiedzi i pisemne specyfikacje |
Zapytaj o sześcioetapowy przebieg produkcji , protokół kontroli z ostatniego zamówienia oraz nazwę marki dostawcy zamków błyskawicznych i sprzączek . Fabryka odpowiada na wszystkie trzy pytania w jednej odpowiedzi. Sprzedawca przekazuje pytanie innej osobie i odpowiada w ciągu tygodnia.

Jesteśmy producentem plecaków myśliwskich z siedzibą w Kantonie, z własnymi procesami krojenia, szycia, tworzenia wzorów, własnym laboratorium testowym i dedykowanym pomieszczeniem do pobierania próbek. Nasz zakład zajmuje powierzchnię 3300 m² i jest rozlokowany na 20 liniach produkcyjnych , zatrudnia ponad 350 pracowników i produkuje 30 000–50 000 plecaków miesięcznie dla odbiorców w Stanach Zjednoczonych, Europie i Australii. Produkcja przebiega zgodnie z udokumentowanym, sześcioetapowym procesem, od kontroli tkanin po pakowanie, z kontrolą na linii produkcyjnej i przed wysyłką, dedykowanymi inspektorami QA/QC oraz możliwością śledzenia materiałów od rolki do zapakowanego kartonu. Z przyjemnością przeprowadzimy kontrolę przez wskazaną przez Państwa agencję zewnętrzną, a my odpowiemy na powyższą listę kontrolną linijka po linijce, na piśmie.
Następny krok: wyślij nam powyższą listę kontrolną i odpowiemy na każdy punkt.
Krótka odpowiedź: Tak. Dostarczamy hurtowo plecaki myśliwskie dystrybutorom, sprzedawcom detalicznym z branży outdoorowej i właścicielom marek na dwa sposoby: markowe programy magazynowe od 50 sztuk z szybką dostawą oraz pełne serie OEM/ODM od 300 sztuk, wykonane według Państwa projektu. Duży zapas gotowy do wysyłki pozwala na szybkie uzupełnianie zapasów, a pakowanie można skonfigurować tak, aby pasowało do Amazon FBA lub Państwa własnych kartonów detalicznych.
| Program akcji markowych | Niestandardowe OEM/ODM | |
|---|---|---|
| Minimum | 50 szt. | 300 szt. w każdym stylu |
| Produkt | Istniejący projekt z Twoim logo, etykietami i zawieszkami | Twój projekt, konstrukcja, kolory i kamuflaż |
| Czas realizacji | Szybko, z istniejących zapasów | 45–65 dni po zatwierdzeniu próbki |
| Najlepszy dla | Sprzedawcy detaliczni i dystrybutorzy testujący lub uzupełniający | Marki budujące ekskluzywną linię |
| Uszczelka | Torebka foliowa, zawieszka, karton detaliczny lub FBA | W pełni dostosowane do Twoich wymagań |


Kupujący wracają z trzech powodów: minimalnego zamówienia, które pozwala im przetestować rynek bez ryzyka utraty kontenera, określonego czasu realizacji, na podstawie którego można zaplanować cały sezon, oraz procesu inspekcji, który gwarantuje, że drugie zamówienie będzie zgodne z pierwszym. To właśnie ta kombinacja – a nie najniższa cena jednostkowa – sprawia, że relacje hurtowe trwają dłużej niż pierwszy sezon.
Skala również ma znaczenie, i to działa w obie strony. Nasz zakład w Kantonie zajmuje powierzchnię 3300 m², ma 20 linii produkcyjnych i zatrudnia ponad 350 pracowników , krojąc i szyjąc 30 000–50 000 plecaków miesięcznie , więc zarówno zamówienie próbne na 50 sztuk, jak i sezonowe zamówienie na 5000 sztuk podlegają temu samemu harmonogramowi i procesowi kontroli jakości.
Następny krok: wyślij swoją docelową kategorię, wolumeny i rynek i zwrócimy Ci cennik hurtowy.
Krótka odpowiedź: Nasze plecaki myśliwskie wykorzystują szczotkowany trykot lub nylon 500D/1000D i Cordurę 500D jako skorupę, zewnętrzne ramy z włókna węglowego lub aluminium do przenoszenia ładunku oraz zamki YKK z klamrami Duraflex do mocowania. Szczotkowane powierzchnie zewnętrzne i ciche suwaki zamków zapewniają ciszę w terenie. Każdy materiał jest dobierany według trzech kryteriów: cichej pracy, odporności na ścieranie i wagi.
| Tkanina | Gdzie jest używany | Dlaczego jest to określone |
|---|---|---|
| Trykot szczotkowany | Zewnętrzna strona plecaków cichych i uprzęży lornetki | Absorbuje szelest powierzchni; najcichsza opcja, jaką oferujemy |
| Nylon 500D | Główna część większości grup myśliwskich | Najlepszy balans pomiędzy wagą a odpornością na ścieranie |
| Nylon ripstop 500D | Lekkie panele i wykładziny | Zatrzymuje rozprzestrzenianie się łez |
| Cordura 500D | Pakiety ramowe, futerały na broń, korpusy odporne na zużycie | Najwyższa odporność na ścieranie w ofercie |
| Nylon 1000D | Wzmocnione wykończenia i panele o dużej wytrzymałości | Maksymalna trwałość tam, gdzie ścieranie jest najgorsze |
| 600D–900D Oxford | Futerały na broń i modele ekonomiczne | Ekonomiczna wytrzymałość |
| Nylon z powłoką TPU | Wodoodporne korpusy i worki suche | Uszczelniona, dwustronna ochrona przed warunkami atmosferycznymi |
| Poliester 210D + impregnacja DWR | Podszewki | Zapobiega rozprzestrzenianiu się wilgoci wewnętrznej |

Hałas to kwestia materiału, a nie naklejki. Szczotkowana powierzchnia niweluje szelest tkanej powłoki, a ciche suwaki redukują drugi najgłośniejszy dźwięk wydawany przez plecak. Konstrukcje ze szczotkowaną powierzchnią są o około 30% cichsze niż równoważne, standardowe nylonowe konstrukcje, a poziom hałasu zamka wynosi poniżej 40 dB . Klamry są wykonane z materiału Duraflex lub sprawdzonych lokalnych odpowiedników, a klamry i zamki rolkowe to elementy, które przenoszą największe obciążenie – dlatego są one punktem kontrolnym w każdym zamówieniu.

Dwa nawyki wydłużają żywotność plecaka myśliwskiego bardziej niż jakakolwiek specyfikacja: utrzymuj ramę, klamry i suwaki w czystości, bez brudu, oraz susz plecak otwarty i rozładowany, zamiast przechowywać go w stanie skompresowanym. Ścieranie i promieniowanie UV z czasem starzeją każdą powłokę i materiał, a sprawdzanie miejsc najbardziej narażonych na zużycie – podstawy, narożników i otworu pochwy – raz w sezonie pozwala na naprawę, zanim plecak będzie wymagał wymiany.
Każdy z powyższych elementów stanowi pozycję w Państwa pakiecie technicznym, dzięki czemu materiał, rama i okucia można negocjować w oparciu o cenę, wagę lub ciszę na podstawie udokumentowanej, a nie ustnej umowy. To właśnie sprawia, że specyfikacja jest powtarzalna od pierwszego do piątego zamówienia.
Następny krok: poproś o specyfikację materiałową dla modelu, który rozważasz, lub dla ramy, na której chcesz budować.
Krótka odpowiedź: Tak. Tworzymy plecaki myśliwskie według Twojego projektu, wzoru fizycznego lub wzoru z naszego katalogu , z Twoim logo, kolorami i kamuflażem. Zamówienia na niestandardowe modele OEM/ODM zaczynają się od 300 sztuk na model ; branding istniejącego projektu zaczyna się od 50 sztuk . Minimalna długość materiału kamuflażowego z nadrukiem Twojego własnego wzoru wynosi 1000 jardów (ok. 915 m) , a my możemy pomóc Ci w uzyskaniu licencji na wzory, takie jak Realtree.
| Element | Opcje |
|---|---|
| Droga rozwoju | Twoje rysunki, próbka fizyczna lub projekt katalogowy do modyfikacji |
| Struktura | Objętość, układ kieszeni, typ ramy, półka na ładunek, pochwa na karabin, uchwyt na łuk, kieszeń na bukłak |
| Tkanina | Nylon 500D / 1000D, Cordura 500D, ripstop, szczotkowany trykot, Oxford 600D–900D, nylon powlekany TPU |
| Kamuflaż | Realtree, Next Camo, ABT Camo, Prym1, Mossy Oak i Twój własny kamuflaż |
| Kolor jednolity | Tkanina barwiona w kolorze Pantone |
| Rzemiosło logo | Sitodruk, nadruk TPU, tłoczenie o wysokiej częstotliwości, naszywka gumowa, haft |
| Sprzęt komputerowy | Zamki YKK, wodoodporne zamki pokryte powłoką TPU, klamry Duraflex, aluminiowe lub ze stali nierdzewnej CNC w dowolnym kolorze, grawerowane logo |
| Uszczelka | Torebka foliowa, zawieszka, karton detaliczny, opakowanie gotowe do wysyłki przez Amazon FBA |

Prześlij rysunek, szkic, próbkę lub zdjęcie referencyjne z żądanymi zmianami. Nasz zespół projektowy odeśle Ci bezpłatny rysunek wzoru i pakiet techniczny do skomentowania przed rozpoczęciem pobierania próbek, dzięki czemu zatwierdzisz konstrukcję – a nie tylko jej zdjęcie. Próbki zostaną wysłane w ciągu 7–15 dni , a produkcja seryjna rozpocznie się w ciągu 45–65 dni od zatwierdzenia.
| Scena | Czas | Twój wkład | Nasze wyniki |
|---|---|---|---|
| Projekt | 3–7 dni | Szkic, próbka lub odniesienie | Rysunek wzoru i pakiet techniczny |
| Próbka | 7–15 dni | Komentarze zatwierdzające | Próbka fizyczna z Twoim kamuflażem i logo |
| Produkcja | 45–65 dni | Specyfikacja depozytu i pakowania | Zakończone zamówienie z protokołem kontroli |
| Wysyłka | Zgodnie z Twoimi warunkami | Instrukcja spedytora lub DDP | FOB Shenzhen / Guangzhou lub dostawa do drzwi |
Ekskluzywne style pozostają ekskluzywne. Twoje wzory i pakiety techniczne nie są ponownie wykorzystywane przez innych klientów, a Twój kamuflaż lub historia kolorystyczna nie jest oferowana innej marce na tym samym rynku. Poufność działa również w drugą stronę: jeśli nasz projekt Cię zainspiruje, poinformujemy Cię, które elementy są darmowe, a które objęte licencją.
Jesteśmy specjalistą od plecaków myśliwskich, a nie ogólną fabryką toreb z działem myśliwskim. Cały asortyment – plecaki stelażowe, plecaki codzienne, uprzęże do lornetek, pokrowce na broń i pasy nośne, stuptuty i kamizelki – jest produkowany zgodnie ze standardem jednej marki, jednym procesem kontroli jakości i jednym harmonogramem wysyłek, dzięki czemu premiera na cały sezon odbywa się w ramach jednego kalendarza. Nasz zakład w Kantonie dysponuje 20 liniami produkcyjnymi i zatrudnia ponad 350 pracowników na powierzchni 3300 m² . Nasz wewnętrzny zespół projektowy tworzy projekt wzoru przed wycięciem pierwszej próbki.
Następny krok: wyślij swój projekt lub wybrany model i odeślemy Ci pakiet techniczny i wycenę pobrania próbek.
Krótka odpowiedź: Na jednodniowe polowanie wybierz 20–35 l . Na długi dzień lub dzień, który może zakończyć się wyjściem z domu, wybierz 35–45 l . Na dwu- lub czterodniowe polowanie poza pojazdem lub bazą wybierz65 L Na polowania z plecakiem, wyprawy samolotem i wyprawy na polowanie na grubą zwierzynę wybierz plecak o pojemności 80 l lub większy . Decydującym czynnikiem nie jest liczba dni, ale to, czy oprócz sprzętu będziesz musiał nieść obóz i zwierzę.
| Wycieczka | Tom | Niesie | Klasa modelu |
|---|---|---|---|
| Polowanie z ambony na drzewie / polowanie w ciemno | 13–25 litrów | Warstwy, połączenia, jedzenie, woda, optyka | 905-023 13L, 905-024 25L, 905-029 20L |
| Cały dzień na piechotę | 30–36 litrów | Dodaje osłonę przeciwdeszczową, pierwszą pomoc i dodatkową wodę | 901-08 30L, 905-047 36L |
| Długi dzień z ryzykiem spakowania | 35–45 litrów | Dodaje półkę ładunkową lub worek na mięso | 905-052 35L, 905-061 45L |
| 2–4 dni od obozu | 50–65 litrów | Śpiwór, kuchenka, zapasowe ubrania | 901-09 50L, 1932 65L, 905-030 65L |
| Polowanie z plecakiem / przylot | 80–85 L+ | Obóz i kwatera dla zwierząt | 1931 80L, 905-031 85L |
Zapisz listę i zważ ją. Na jednodniowe polowanie piesze, ekwipunek zazwyczaj waży od 5 do 9 kg , wliczając wodę; w dniu wyprawy, ekwipunek z jedną ćwiartką zwierzęcia waży 25–35 kg. Pierwszy plecak zmieści się wygodnie w 35-litrowym plecaku. Drugi to kwestia stelaża i pasa biodrowego, a nie objętości – dlatego myśliwi, którzy regularnie pakują się z plecakiem, od razu decydują się na platformę stelażową o pojemności 65 lub 80 litrów, nawet na jednodniowe wyprawy.


Platforma ramy naszych modeli 20/45/65/85 L jest wspólna, dzięki czemu marka może zbudować kompletną rodzinę rozmiarów na podstawie jednego zestawu homologacji zamiast pięciu oddzielnych rozwiązań. Ramy karbonowe, gdzie waga ma największe znaczenie, aluminiowe ramy zewnętrzne, gdzie liczy się bardziej wartość, oraz skorupy z Cordury 500D lub nylonu 500D w całej gamie.
Następny krok: powiedz nam o gatunkach, terenie i czy zabierasz ze sobą i dostosujemy rozmiar pakietu do potrzeb zadania.
lipiec