loading

Професійний виробник мисливських спорядження & Тактичний постачальник передач З моменту 2013

Середній рівень від 18 до 22 літрів: коли 13 літрів недостатньо, а 25 літрів забагато

Вступ

Будь-яка лінійка мисливських рюкзаків — це насправді драбина об’ємів, і більшість покупців бачать лише дві її сходинки: надлегкий денний рюкзак та великий експедиційний рюкзак. Справжній центр ваги ринку знаходиться посередині. У попередніх публікаціях ми розглядали найлегший рівень (13 л) та важкий кінець (25 л і вище, включаючи розміри для ночівлі та мосту); ця стаття присвячена середньому рівню — від 18 л до 22 л — і тут вона розглядається як така, якою вона є насправді: не «половина 40 л», а як самостійна категорія з одним конкретним призначенням.

Ця робота передбачає цілий день у полі з оптикою, одним додатковим шаром одягу, водою та обідом — і нічого, чим мисливець не скористається. Рюкзак об'ємом 13 літрів не може вмістити монокуляр чи бінокль плюс шар ізоляції, не витісняючи воду та обід. Рюкзак об'ємом 25 літрів може вмістити все, але надлишковий об'єм проявляється як мертва вага, як додатковий об'єм у підстилці дерева та як тиха спокуса залишити рюкзак у вантажівці. Вікно об'ємом 18–22 літри — це та точка, де насправді зустрічаються поняття «достатньо» та «не забагато».

Щоб зберегти конкретність цього твердження, ми розглянемо два реальні зразки з програми денних рюкзаків середнього розміру GAF OUTDOOR: 905-056 , 18-літровий оливково-зеленого кольору, та 905-061 , 22-літровий камуфляжного кольору. Обидва мають етикетку "DAILY PACK" на матеріалі, і обидва мають однакову конструкцію з трикотажної тканини, блискавки YKK, пряжки Duraflex та нейлонові стропи. Оскільки фурнітура та тканина ідентичні, порівняння показує, що саме дають вам чотири додаткові літри місткості — і 250 додаткових грамів ваги рюкзака — у польових умовах.

Технічна частина 1: Випадок 18L — Мінімальний день життєздатності

905-056 визначає нижню межу цього рівня. Саме тут його обсяг досягає своєї мети — і де він зупиняється.

Що насправді вміщує 18 літрів

Основне відділення 905-056 розраховане на18 L Наведений нижче список вантажів підходить без зайвих деталей і є точним описом проектування цього рівня:

  • Вода: одна стандартна пляшка об'ємом 1 літр — вона поміщається в подвійну бічну кишеню зі шнурком, а не в основне відділення, що й робить 18-літрову пляшку справжньою.
  • Оптика: один монокуляр або бінокль у м’якому чохлі, упакованому у верхній частині основного відділення.
  • Додатковий шар: один середній або ізоляційний шар, складений плоско.
  • Надзвичайна ситуація та навігація: аптечка, чохол для карти або телефону, налобний ліхтар — плоский комплект, а не коробка.
  • Обід: компактний та загорнутий; без громіздкої сумки-холодильника.

Кожен елемент у цьому списку призначений для використання того ж дня, і ніщо з нього не повинно пережити ніч.

Що означає власна вага 0,93 кг

905-056 важить 0,93 кг (2,05 фунта) без вантажу. При більших розмірах власна вага рюкзака має менше значення — різниця в півкілограма на 40-літровому варіанті вже є шумом. При 18-літровому варіанті все навпаки: при реальній вазі з навантаженням 5–7 кг 0,93 кг становлять приблизно 13–15% від усього вантажу, що перевозиться, і кожен із цих грама — це структурне навантаження, а не їжа, вода чи оптика. Мала власна вага — це те, що дозволяє цьому класу бути «мінімально життєздатним» — конструкція забирає якомога менше з бюджету на спорядження.

Що говорить форма 18,5 дюйма × 8,7 дюйма × 6,7 дюйма

Розміри 905-056 (В × Д × Ш) становлять 47 см (18,5 дюйма) × 22 см (8,7 дюйма) × 17 см (6,7 дюйма) . Форма рюкзака читається як: високий та вузький. Такий профіль облягає хребет і утримує вантаж близько до тіла, тому 18-літрова сумка рухається з меншими коливаннями на підйомі, ніж ширша сумка того ж об'єму — рюкзак залишається стійким там, де стабільність важлива, тобто на плечах.

Компроміс чесний і передбачуваний: обмежена поперечна ширина та глибина. Ви не можете покласти плоский набір для їжі або складений штатив на 8,7-дюймову поверхню; внутрішня частина створена для вертикального штабелювання. Форма точно говорить про те, для чого призначений рюкзак — вертикальна колонка предметів щоденного вжитку — і точно про те, для чого він не призначений — плоский, широкий вантажний профіль.

"SIDE ACCESS. NO ZIPPER NEEDED"

Подвійні бічні кишені зі шнурком поміщають стандартні пляшки з водою та польове спорядження — їх легко відкрити однією рукою, навіть у рукавичках.

Це найпрактичніша деталь на 18L. Пити воду в польових умовах зазвичай означає один із двох варіантів: відстебнути плечовий ремінь або дістати пляшку з основного відділення за оптикою. Бічна кишеня зі шнурком усуває обидва кроки — пляшка завжди на одному місці, і її можна відкривати та закривати однією рукою в рукавичці на холоді. Для бігуна, чия вся робота полягає в тому, щоб пити та рухатися без зупинки, доступ однією рукою без блискавки не є особливістю. Це важлива конструкція.

Де 18L ​​перестає працювати

«Мінімально життєздатний» означає життєздатний аж до першого додавання. 905-056 передбачувано виходить з ладу, коли список зростає: додайте штатив і комплект монокуляр-окуляр або другу пляшку води для холодного дня, і 18-літровий контейнер повний — кришка стискається, предмети зміщуються, а доступ погіршується. Цей режим відмови не є дефектом. Це межа, яка визначає верхню частину теми цієї статті.

Технічна частина 2: 22-літровий ящик — що можна купити за 4 літри та 0,25 кг

905-061 — це та сама сімейство моделей, але з чотирма додатковими літрами на борту. Джерело документує обидва зразки через один і той самий набір ВСІХ КУТІВ ОГЛЯДУ — 01 ВИД ЗБІКУ / 02 ВИД ЗЗАДУ / 03 ВИД САЛОНУ / 04 ДЕТАЛЬ ПЕРЕДНЬОЇ КИШЕНІ — тому порівняння нижче базується на одній і тій самій документальній базі. Цікаве питання полягає в тому, що насправді змінюють ці чотири літри.

Справжнє збільшення: 4 літри, 250 грамів, нова форма

905-061 – це22 L основне відділення важить 1,18 кг (2,60 фунта) , а розміри — 54 см (21,3 дюйма) × 29 см (11,4 дюйма) × 23 см (9,1 дюйма) . Порівняно з 905-056, це +4 л номінальної місткості, +0,25 кг власної ваги, +2,8 дюйма висоти, +2,7 дюйма ширини та +2,4 дюйма глибини.

Останні три цифри мають більше значення, ніж перше. Зовнішній об'єм збільшується з приблизно 17,6 літрів коробки (47 × 22 × 17 см) до приблизно 36 літрів коробки (54 × 29 × 23 см) — об'єм коробки збільшується більш ніж удвічі, а номінальна місткість зростає на 22%. На практиці це різниця між «список підходить» і «список підходить так, як потрібно»: штатив, розміщений поруч із ізоляційним шаром, повноцінний обід плюс друга страва або монокомплект, який більше не потрібно стискати. А різниця в 250 г несуттєва порівняно з вантажем 6–8 кг — 22 л забезпечує реальний об'єм майже без втрати ваги.

Чому задня панель та поясний ремінь починають мати значення тут

Обидва зразки мають задню панель з 3D-сітки .

Спрямовує потік повітря між спиною та рюкзаком — залишається прохолодним кілометр за кілометром.

На моделі 18L панель є елементом комфорту; на моделі 22L вона стає структурною, і тут доречно зазначити щось щире. У моделі 18–22 L завданням поясного ременя є , перш за все, стабільність, а потім передача навантаження. Він розміщує вищий, важчий стовп навантаження біля тіла, щоб він не зміщувався; він не переміщує значну частину ваги на стегна, як це відбувається на рюкзаках 40L+. Той, хто продає вам рюкзак 18–22L як «розмір, де пояс несе навантаження», продає вам історію 40L. На цьому рівні пояс і панель утримують рюкзак тихим і близько до нього — саме для цього і потрібен мисливський рюкзак.

MOLLE: Зовнішнє втілення епізодичної потреби

Прикріпіть додаткові підсумки, спорядження або аксесуари будь-де на рюкзаку.

Якщо розглядати її як аргумент щодо дизайну, то саме система кріплення MOLLE дозволяє 22L залишатися 22L. Підсумок для оптики, невелика адміністративна сумка, футляр для далекоміра — будь-який предмет, який використовується епізодично, — виноситься за межі конверта, а не збільшує базовий об'єм. Без зовнішнього кріплення чесна відповідь на запитання «а що, якби я іноді носив X?» завжди була б «купити 25L». MOLLE перетворює це на «кріплення X зовні», і це головна інженерна причина, чому цей середній рівень може існувати, не руйнуючи його одразу на рівень вище.

Верхня блискавка, зона на липучці та помаранчева підкладка

Верхній отвір на обох зразках — це блискавка з нашивкою на липучці над нею. Блискавка забезпечує повнорозмірний отвір для завантаження — спорядження можна вставляти та виймати, не боячись незручного кута розстібання; панель на липучці служить місцем для польової ідентифікації: нашивка клубу, маркер групи крові, знак підрозділу або роти. Це невеликий елемент, про який мисливці просять частіше, ніж майже будь-яку іншу кастомізацію, тому що в польових умовах рюкзак, який можна ідентифікувати, — це рюкзак, який можна знайти.

Інтер'єр 905-061, згідно з вихідним зображенням, має сітчасту внутрішню кишеню та пояс на помаранчевій підкладці. Практична цінність полягає не в естетиці: час полювання – це світанок і сутінки, а внутрішня частина, схожа на темну діру, – це місце, де гинуть предмети. Висококонтрастний помаранчевий циферблат означає, що монокісень, аптечка та запасний шар видно навіть у налобний ліхтарик з першого погляду. До речі, колір підкладки є стандартним елементом кастомізації на цьому рівні.

Тришарова тканина, яку читають як інженерію

Блок тканини джерела має назву «ТИХИЙ КАМУФЛЯЖ ТА ЗАХИСТ DWR / 3-ШАРОВА ТКАНИННА КОНСТРУКЦІЯ + DWR ПОКРИТТЯ» та містить чотири елементи. Якщо читати за функціями, то робота чітко розподілена:

  • DWR COATING — «Міцний водовідштовхувальний матеріал — дощові бризки при контакті». Зовнішня поверхня відбиває бризки дощу, перш ніж вони встигнуть вбратися.
  • SILENT BRUSHED TRICOT — «М’який, як шепіт. Безшумний у польових умовах. Зручний цілий день». Матова поверхня запобігає шарудінню рюкзака об спорядження, дерева та шлейки. Рюкзак — другий за гучністю предмет на тілі мисливця після чобіт; цей шар існує для того, щоб вилучити його з цього рейтингу.
  • TPU MEMBRANE — «Водонепроникна дихаюча плівка — всепогодний ущільнювач». Середній бар'єр, який запобігає проникненню вологи крізь оболонку.
  • 300D RIPSTOP — «Поліестеровий базовий шар — стійке до розривів сітчасте переплетення». Структурний упор, який запобігає перетворенню зачіпки на розрив.

І межа, сформульована прямо: ця конструкція стійка до погодних умов, не занурюється у воду. DWR плюс плівка TPU запобігає потраплянню бризок дощу та вологої щітки; це не герметична система. Тут немає жодної класифікації IP, жодних заяв про багатогодинний дощ, жодного твердження про "100% водонепроникність". Чесне твердження полягає в тому, що матеріали насправді роблять: вбирають краплі легкого дощу при контакті, герметизують від вологи через площину тканини та скидають вологу, перш ніж вміст намокне ззовні.

Лабораторні цифри

ДжерелоLABORATORY TESTED блок дослівно повідомляє наступне:

ЛАБОРАТОРНО ВИПРОБУВАНО (вихідний матеріал) — Усі результати випробувань перевірені акредитованою лабораторією · Сертифіковано ISO
Нерухомість Стандартний Результат
Міцність на розтягISO 13934-1:2013 1894 Н (основа) / 1482 Н (качок)
Міцність на розрив (Ельмендорф)ISO 13937-2:2000 156,8 Н (основа) / 151,0 Н (качок)
Зсув шва (100 Н)ISO 13936-2:2004 2,1 мм (основа) / 1,9 мм (качок)
Стійкість до катишокISO 12945-2:2000 4 клас, 5000 циклів
Стійкість кольору до світлаISO 105-B02:2014 6 клас (цикл впливу А1)
Водовідштовхувальні властивостіISO 4920:2012 4 клас (випробування розпиленням — відсутність змочування поверхні зразка)

Ці числа дають відповідь на запитання «чи міцна структура тканини?» — чи витримуватиме оболонка розтяг, витримає розрив Ельмендорфа близько 150 Н на зразок, запобігатиме сповзанню швів під навантаженням 100 Н, чинитиме опір катишкам протягом 5000 циклів, збереже свій колір протягом циклу світлостійкості А1 та пройде випробування розпиленням без намокання лицьової сторони зразка. Вони не дають відповіді на запитання «скільки вантажу може витримати рюкзак». Жодне число на розтяг на зразку тканини не є показником навантаження для готового рюкзака, і тут його не заявлено. Не менш важливо: 4-й клас водовідштовхування — це результат випробування розпиленням на зразку тканини згідно зі стандартом ISO 4920 — доказ того, що поверхня DWR утримує воду у вигляді капель, а не рівень водонепроникності на рівні рюкзака.

Середній рівень від 18 до 22 літрів: коли 13 літрів недостатньо, а 25 літрів забагато 1
Чотири додаткові літри, що використовуються поза сумкою — підзорна труба та штатив, прикріплені до панелі MOLLE

Технічна частина 3: Вибір між 18L та 22L та вибір B2B

Контрольний список рішень

Для кінцевого користувача вибір зводиться до чотирьох питань, на які можна відповісти «так»/«ні»:

  1. Чи є у списку штатив або комплект монокуляр-скло? Так → 22 л. Контейнер об'ємом 18 л не може вмістити штатив, не стискаючи все інше.
  2. Це виключно одноденна поїздка? ​​Так → підходить будь-який розмір. Ні → цей рівень повністю виходить за межі; нічліг належить до категорії 36L+, яка покривається окремо.
  3. Чи ймовірно, що ви будете брати з собою м’ясо? Так → 22 літри, тому що мисливська сумка – це предмет, для якого у списку на 18 літрів немає місця.
  4. Вам потрібен шар ізоляції одночасно з рештою переліченого? Так → 22 л, або 18 л з шаром, переміщеним у зовнішній підсумок MOLLE.

Схема, що лежить в основі контрольного списку: рюкзак 18L для мисливців, чий список фіксований та відомий; рюкзак 22L для мисливців, у списку яких є один пункт, щодо якого вони постійно сумніваються.

Поділ праці: 18L як початковий рівень, 22L як робоча конячка

У комерційній лінійці ці два зразки чітко розподіляють ролі. 18L – це початковий та супутній екземпляр – менша ціна, рюкзак, який клуб чи гід випускає першим, артикул «почніть тут». 22L – це герой – розмір, на який зупиняється більшість мисливців на цілий день, коли їхній справжній список включає оптику, шар та запасний шар. Продаж лише одного з двох зразків навчає клієнтів порівнювати вас з конкурентом, який продає обидва.

Чому тиша – це комерційна премія

Трикотажне полотно – це тканина, за яку мисливський бренд готовий платити більше, і причина не лише в комфорті, хоча власний вислів джерела «М’який як шепіт. Безшумний у полі. Комфортний на весь день» саме це й пояснює. У контексті полювання шум – це функціональна втрата: рюкзак, який шарудить, – це полювання, яке закінчується. Матова, безшумна поверхня – це відмінна риса, яку можна продемонструвати в магазині (потерти тканину, послухати) та перевірити в польових умовах (вона не видає свого власника). Ось чому «рюкзак для тихого полювання» став справжнім пошуковим запитом і справжньою ціновою категорією, і саме тому оболонка з трикотажу має вищу цінність, ніж звичайний гофрований поліестер або стандартний нейлон.

Догляд та обслуговування

  • Повторна обробка DWR – це плановий етап, а не ремонт. «Дощ з бісеру при контакті» руйнується від стирання, мийного засобу та часу; коли поверхня перестає утворювати бісер, спрей для повторної обробки DWR відновлює зовнішню функцію, не торкаючись мембрани.
  • Пошліфована поверхня потребує делікатного очищення. Виперіть упаковку навиворіт, не допускайте контакту з абразивними щітками трикотажної поверхні та не перемивайте її — саме тертя об пошліфовану поверхню її зношує.
  • ТПУ-мембрана виключає сушіння за високої температури. Завжди сушіть на повітрі. Сушіння в сушильній машині пошкодить плівку, а пошкоджена плівка перетворює стійку до погодних умов упаковку на декоративну.
  • Перевіряйте фурнітуру за графіком. Блискавки YKK та пряжки Duraflex є преміальною фурнітурою саме тому, що вони служать довше тканини, якщо їх перевірити: застібніть кожну блискавку в обидва боки, перевірте нейлонову стрічку на лініях стібків та замініть потерту ручку, а не зачіпайте її силою.

Поради щодо вибору B2B

Рюкзаки середнього розміру – це те, що пропонують виробники оригінального обладнання для мисливців, канали роздрібної торгівлі товарами для активного відпочинку, мисливські клуби та гіди, а два розміри охоплюють різні моделі покупок:

  • Мисливські бренди OEM/ODM. 18L та 22L – це два артикули, які найчастіше запитують першими. Обидва мають однакову конструкцію — щітковий трикотаж, YKK, Duraflex, MOLLE, 3D-сітчаста задня панель — тому бренд може випустити пару як одну дизайнерську лінійку з однією закупівлею тканини.
  • Зовнішні канали. 18L як ціновий якор та вхідний ринок, 22L як маржинальний та головний SKU — такий самий розподіл, як і вище.
  • Клуби та гіди. Зазвичай 22L, оскільки список гіда довший, ніж у клієнта, а один розмір героя спрощує інвентаризацію.

Можливості налаштування на цьому рівні широкі, оскільки кожна поверхня залежить від рішення: місткість, колір та камуфляж, характеристики тканини, розташування кишень та MOLLE, форма пояса на стегнах та плечовому ремені, колір підкладки (помаранчевий колір 905-061 – один із таких варіантів), а також процес виготовлення логотипу та нашивки (нашивка на липучці, вишивка, друкована етикетка). Позиція GAF OUTDOOR викладена просто: Підтримка дизайну / Гаранція виробництва — індивідуальний логотип · Розмір · Колір доступні , з дизайнерськими кресленнями, щомісяця додаються нові моделі, понад 10 років досвіду та послужний список обслуговування понад 80 брендів . Для покупця, чий реальний ризик на цьому рівні полягає в тому, що «фабрика не може виконати деталі», це є відповідним доказом, адже деталі, бічна кишеня на шнурку, область нашивки, колір підкладки – це саме те, з чого виготовлений рюкзак середнього розміру.

Висновок

Середній рівень рюкзаків об'ємом від 18 до 22 літрів не є компромісом між двома іншими категоріями. Це розмірний клас для найпоширенішого дня полювання на ринку: оптика, один додатковий шар, вода та обід, повернення додому до настання темряви — без тісноти 13-літрового рюкзака чи ваги 25-літрового. 905-056 (18 літрів, 0,93 кг) доводить нижню межу: високий, вузький, стабільний рюкзак, бічний доступ до якого за допомогою шнурка дозволяє працювати цілий день з мінімальним об'ємом. 905-061 (22 літри, 1,18 кг) доводить верхню межу: коробкова форма, яка більш ніж удвічі збільшується, щоб помістити штатив, мисливську сумку та другу порцію їжі, а MOLLE іноді впорається з додатковими речами. І обидва варіанти мають ту частину історії, яку можна перевірити — тришарову оболонку з безшумного брашованого трикотажу з покриттям DWR на плівкі TPU та основу з ріпстопу 300D, з лабораторно перевіреними показниками міцності та довговічності, які чесно описують тканину, і нічого більше. Для брендів та каналів, які створюють мисливський склад, це рівень, який потрібно зробити в першу чергу.

Часті запитання

Чи достатньо 18-літрового рюкзака для цілого дня полювання?

Так — для конкретного списку цей рівень розрахований на: одну пляшку з водою в бічній кишені, один монокуляр або бінокль, один додатковий шар речей, плоский аварійний та навігаційний комплект і компактний обід. 18-літрова сумка є «мінімально життєздатною» в точному сенсі: вона вміщує цей список без стиснення і, як і слід було очікувати, не вдається при першому ж додаванні — штативі, комплекті моно-плюс окуляри або другій пляшці з водою. Якщо будь-яка з цих трьох речей є у вашому списку, об’ємом до 22 літрів.

Чи потрібен поясний ремінь для рюкзака об'ємом 22 літри?

Це допомагає, і на моделі 905-061 пояс і 3D-сітчаста задня панель працюють разом, але за такого об'єму справжньою функцією є стабільність, а не перенесення навантаження. Пояс утримує вищий, важчий стовп вантажу близько до тіла та не розміщує його на плечах; він не несе значну частку ваги, як це відбувається на рюкзаках об'ємом 40 л+. Уявіть собі це як різницю між рюкзаком, який стоїть нерухомо, і рюкзаком, який можна носити з собою.

Чи міцна тканина з пензликом?

Лабораторні дані стверджують, за умови правильної інтерпретації. У блоці джерела «ЛАБОРАТОРНО ВИПРОБУВАНО» повідомляється про стійкість до катишок 4-го класу протягом 5000 циклів (ISO 12945-2:2000), міцність на розрив за методом Ельмендорфа 156,8 Н (основа) / 151,0 Н (качок) (ISO 13937-2:2000) та стійкість кольору до світла 6-го класу, цикл витримки A1 (ISO 105-B02:2014) — усе це підтверджено акредитованою лабораторією. Матова поверхня м’якша, ніж гладка, тому вона все одно потребує делікатного очищення та захисту від різкого стирання. Довговічність тут висока, а не нескінченна.

Наскільки водонепроникна ця конструкція?

Стійкість до атмосферних впливів — ось саме це твердження. Кульки покриття DWR розпилюють дощ при контакті з поверхнею, а мембрана TPU у тришаровій конструкції блокує вологу через площину тканини. Результат лабораторного випробування на водовідштовхувальні властивості (ISO 4920:2012, клас 4) — це випробування на розпилення на зразку тканини без змочування лицьової сторони зразка. Це не рейтинг водонепроникності на рівні рюкзака, немає класифікації IP, і рюкзак не слід розглядати як занурювальний або як ущільнювач від багатогодинної зливи. Невеликий дощ, волога щітка та ранкова роса: обробка. Занурення: ні.

попереджати
Рівні місткості резервуарів: 2 л, 2,5 л та 3 л — вибір правильного резервуара для гідратації для полювання та походів
рекомендовано для вас
Зв'яжіться з нами
Додати:
1# Shangjie Hehe Road Hecheng Shiling Town Huadu District Guangzhou City 510850 China
Контактна особа

липень

Маєте якісь питання?
july-bags@foxmail.com
Зателефонуйте нам
+86 13922517997
Слідкуйте за нами
Авторське право © 2026 ГАФ | Карта сайту
Customer service
detect