Kort antwoord: Ja. Wij leveren jachtrugzakken in de groothandel aan distributeurs, outdoorwinkels en merkeigenaren via twee kanalen: merkgebonden voorraadprogramma's vanaf 50 stuks met snelle levering, en volledige OEM/ODM-series vanaf 300 stuks, vervaardigd volgens uw eigen ontwerp. Een grote, direct leverbare voorraad maakt snelle aanvulling mogelijk, en de verpakking kan worden aangepast voor Amazon FBA of uw eigen retailverpakkingen.
| Merkvoorraadprogramma | OEM/ODM-maatwerk | |
|---|---|---|
| Minimum | 50 stuks | 300 stuks per stijl |
| Product | Een bestaand ontwerp met uw logo, etiketten en hangtags. | Jouw ontwerp, constructie, kleuren en camouflage |
| Levertijd | Snel, uit bestaande voorraad | 45-65 dagen na goedkeuring van het monster. |
| Het beste voor | Detailhandelaren en distributeurs die testen uitvoeren of hun voorraad aanvullen. | Merken die een exclusieve lijn opbouwen |
| Verpakking | Plastic zak, hangtag, retail- of FBA-doos | Volledig afgestemd op uw wensen. |
Kopers komen om drie redenen terug: een minimale afname waarmee ze een markt kunnen testen zonder het risico te lopen een container kwijt te raken, een opgegeven levertijd waar ze hun seizoen op kunnen afstemmen, en een inspectieproces dat ervoor zorgt dat de tweede bestelling overeenkomt met de eerste. Die combinatie – en niet de laagste prijs per stuk – zorgt ervoor dat een groothandelsrelatie ook na het eerste seizoen standhoudt.
Schaal is ook belangrijk, en dat geldt voor beide kanten. Onze fabriek in Guangzhou beslaat 3.300 m² met 20 productielijnen en meer dan 350 medewerkers . We snijden en naaien 30.000 tot 50.000 rugzakken per maand , dus een proefbestelling van 50 stuks en een seizoensprogramma van 5.000 stuks volgen hetzelfde schema en doorlopen hetzelfde kwaliteitscontroleproces.
Volgende stap: Geef uw doelgroep, volumes en marktgegevens door. En wij sturen u een groothandelsprijslijst terug.
Kort antwoord: Onze jachtrugzakken zijn gemaakt van geborsteld tricot of 500D/1000D nylon en 500D Cordura voor de buitenkant, hebben een extern frame van koolstofvezel of aluminium voor het dragen van de lading, en YKK-ritsen met Duraflex-gespen als hardware. De geborstelde buitenkant en de geluidsarme ritstrekkers zorgen ervoor dat de rugzak stil is in het veld. Elk materiaal wordt gekozen op basis van drie criteria: geluidsdemping, slijtvastheid en gewicht.
| Stof | Waar het wordt gebruikt | Waarom het gespecificeerd is |
|---|---|---|
| Geborsteld tricot | Buitenzijde van geluidsdempende rugzakken en verrekijkerriemen | Absorbeert oppervlaktegeluiden; de stilste optie die we aanbieden. |
| 500D nylon | Het grootste deel van de meeste jachtroedels | Optimale balans tussen gewicht en slijtvastheid |
| 500D nylon ripstop | Lichtgewicht panelen en voeringen | Voorkomt dat een scheur zich verder verspreidt. |
| 500D Cordura | Framepakketten, wapenkoffers, slijtvaste behuizingen | De hoogste slijtvastheid in het assortiment. |
| 1000D nylon | Verstevigde sierlijsten en zware panelen | Maximale duurzaamheid op de plekken waar de slijtage het ergst is. |
| 600D–900D Oxford | Wapenkoffers en voordelige modellen | Kosteneffectieve robuustheid |
| Nylon met TPU-coating | Waterdichte behuizingen en dry bags | Afgedichte, tweezijdige weersbescherming |
| 210D polyester + DWR | Voeringen | Voorkomt dat vocht zich intern verspreidt. |

Geluid is een materiaalkeuze, geen sticker. Een geborstelde buitenkant vermindert het geritsel van een geweven buitenkant, en geluidsarme ritstrekkers elimineren het op één na luidste geluid dat een rugzak maakt. Rugzakken met een geborstelde buitenkant zijn ongeveer 30% stiller dan een vergelijkbare standaard nylon uitvoering, met een geluidsniveau van minder dan 40 dB bij het gebruik van de rits. De gespen zijn van Duraflex of lokaal goedgekeurde equivalenten, en de gespen en rolsluitingen zijn de onderdelen die de werkelijke belasting dragen – daarom worden ze bij elke bestelling gecontroleerd.

Twee gewoonten verlengen de levensduur van een jachtrugzak meer dan welke specificatie dan ook: houd het frame, de gespen en de ritssluitingen schoon en vrij van vuil, en droog de rugzak open en onbeladen in plaats van hem samengeperst op te bergen. Slijtage en blootstelling aan UV-straling zorgen er uiteindelijk voor dat elke coating en stof veroudert, en door de slijtagegevoelige plekken – de bodem, de hoeken, de opening van de schede – eenmaal per seizoen te controleren, kan een reparatie worden opgespoord voordat vervanging nodig is.
Elk van de bovenstaande elementen is een apart onderdeel in uw technische specificaties, waardoor stof, frame en hardware kunnen worden afgewogen tegen kosten, gewicht of geluidsniveau op basis van documentatie in plaats van mondelinge afspraken. Dat maakt een specificatie reproduceerbaar van de eerste tot de vijfde bestelling.
Volgende stap: vraag naar de materiaalspecificaties voor het model dat u overweegt, of voor het frameplatform waarop u wilt bouwen.
Kort antwoord: Ja. Wij maken jachtrugzakken volgens uw ontwerp, uw fysieke voorbeeld of een ontwerp uit onze catalogus , met uw logo, uw kleuren en uw camouflagepatroon. Op maat gemaakte OEM/ODM-rugzakken hebben een minimale afname van 300 stuks per model ; het bedrukken van een bestaand ontwerp begint bij 50 stuks . Camouflagestof bedrukt met uw eigen patroon heeft een minimale afname van 1.000 meter , en wij kunnen u helpen bij het aanvragen van licenties voor patronen zoals Realtree.
| Element | Opties |
|---|---|
| Ontwikkelingsroute | Uw tekeningen, uw fysiek voorbeeld of een catalogusontwerp dat aangepast moet worden. |
| Structuur | Volume, indeling van de vakken, frametype, laadplank, geweerholster, booghouder, drinkzak |
| Stof | 500D/1000D nylon, 500D Cordura, ripstop, geborsteld tricot, 600D–900D oxford, TPU-gecoat nylon |
| Camouflage | Realtree, Next Camo, ABT Camo, Prym1, Mossy Oak, plus je eigen camouflagepatroon |
| Effen kleur | Stof geverfd in een kleur die overeenkomt met Pantone |
| Logo ontwerpen | Zeefdruk, TPU-print, hoogfrequent reliëf, rubberen patch, borduurwerk |
| Hardware | YKK-ritsen, waterdichte TPU-gecoate ritsen, Duraflex-gespen, CNC-gefreesde aluminium of roestvrijstalen gespen in elke gewenste kleur, met logo-gravure. |
| Verpakking | Plastic zak, hanglabel, retailverpakking, Amazon FBA-klaar verpakt |

Stuur een tekening, schets, voorbeeld of referentiefoto met de gewenste wijzigingen. Ons ontwerpteam stuurt u een gratis patroontekening en een technisch pakket ter beoordeling voordat de productie van de samples begint. Zo keurt u de constructie goed – niet alleen een afbeelding ervan. De samples volgen binnen 7-15 dagen en de massaproductie start 45-65 dagen na goedkeuring.
| Fase | Tijd | Jouw input | Onze output |
|---|---|---|---|
| Ontwerp | 3-7 dagen | Schets, voorbeeld of referentie | Patroontekening en technisch pakket |
| Steekproef | 7-15 dagen | Goedkeuringscommentaar | Fysiek voorbeeld met uw camouflagepatroon en logo. |
| Productie | 45-65 dagen | Storting en verpakkingsspecificaties | Afgeronde bestelling met inspectierapport |
| Verzenden | Volgens uw voorwaarden | Expediteur of DDP-instructie | FOB Shenzhen/Guangzhou of bezorging aan huis |
Exclusieve stijlen blijven exclusief. Uw patronen en technische specificaties worden niet hergebruikt voor andere klanten, en uw camouflage- of kleurenschema wordt niet aangeboden aan een ander merk op dezelfde markt. Vertrouwelijkheid geldt ook andersom: als een van onze ontwerpen u inspireert, laten we u weten welke onderdelen u vrij mag gebruiken en welke onder licentie vallen.
Wij zijn specialist in jachtrugzakken, geen algemene tassenfabriek met een jachtpagina. Ons complete assortiment – framerugzakken, dagrugzakken, verrekijkerriemen, geweerkoffers en -riemen, beenkappen en vesten – wordt geproduceerd volgens één merkstandaard, met één kwaliteitscontroleproces en één verzendschema. Hierdoor blijft de lancering van een volledig seizoen binnen één tijdsbestek. Onze fabriek in Guangzhou heeft 20 productielijnen en meer dan 350 medewerkers verdeeld over 3300 m² , met een eigen ontwerpteam dat uw patroon tekent voordat het eerste prototype wordt gemaakt.
Volgende stap: Stuur uw ontwerp of het door u gekozen model op. Vervolgens sturen wij u een technisch pakket en een offerte voor monstername toe.
Kort antwoord: Voor een jachttocht van één dag, kies 20-35 liter . Voor een lange dag, of een dag die mogelijk eindigt met het terugbrengen van de buit, kies 35-45 liter . Voor twee tot vier dagen vanuit een voertuig of basiskamp, kies65 L Voor trektochten, vliegreizen en jacht op groot wild met bagage, kies je voor een rugzak van 80 liter of meer . De doorslaggevende factor is niet het aantal dagen, maar of je naast je uitrusting ook je kamp en een dier moet dragen.
| Reis | Volume | Draagt | Modelklasse |
|---|---|---|---|
| Jacht vanuit een boomhut / blinde dagjacht | 13–25 L | Lagen, roepen, eten, water, optiek | 905-023 13L, 905-024 25L, 905-029 20L |
| Een hele dag te voet | 30–36 L | Inclusief regenjas, EHBO-set en extra water. | 901-08 30L, 905-047 36L |
| Lange dag met risico op het meenemen van bagage | 35–45 L | Voegt een laadplank of vleeszak toe | 905-052 35L, 905-061 45L |
| 2-4 dagen vanaf het kamp | 50–65 L | Slaapzak, kooktoestel, reservekleding | 901-09 50L, 1932 65L, 905-030 65L |
| Rugzakjacht / vliegtocht | 80–85 L+ | Kamp met een dierenverblijf | 1931 80L, 905-031 85L |
Schrijf de lijst op en weeg de uitrusting. Voor een gewone dagjacht te voet weegt de uitrusting meestal tussen de 5 en 9 kg, inclusief water; een dagtocht met een herbruikbare uitrusting komt daar nog eens 25 tot 35 kg bij, inclusief een deel van het dier. Een rugzak van 35 liter is daarvoor prima geschikt. De herbruikbare uitrusting is meer een kwestie van frame en heupriem dan van volume – daarom kiezen jagers die regelmatig een herbruikbare uitrusting dragen, zelfs voor dagtochten, direct voor een rugzak van 65 of 80 liter.


Het frameplatform voor onze modellen van 20, 45, 65 en 85 liter is hetzelfde, waardoor een merk een complete maatfamilie kan bouwen op basis van één set goedkeuringen in plaats van vijf afzonderlijke ontwikkelingen. Carbon frames waar gewicht het belangrijkst is, aluminium frames waar prijs-kwaliteitverhouding belangrijker is, en 500D Cordura of 500D nylon buitenschalen voor het hele assortiment.
Volgende stap: Vertel ons over de diersoort, het terrein en of je je rugzak meeneemt. En we zullen de verpakking aanpassen aan de klus.
Kort antwoord: Een jachtrugzak is ontworpen om stil, gecamoufleerd en geschikt voor het dragen van zware lasten over lange afstanden te zijn, meestal met een extern frame dat ook een dier kan dragen. Een tactische rugzak is modulair, slijtvast en compatibel met kogelwerende vesten , meestal in effen kleuren of militaire patronen, met MOLLE-webbing en integratie van een drinksysteem of plate carrier. De verschillen zitten in vier aspecten: geluid, kleur, het frame en het bevestigingssysteem.
| Jachtrugzak | Tactische rugzak | |
|---|---|---|
| Hoofdtaak | Vervoer uitrusting en vlees onzichtbaar door ruig terrein. | Vervoer apparatuur, platen of communicatiemiddelen modulair. |
| Buitenstof | Geborsteld tricot, 500D nylon, 500D Cordura, camouflageprint | 1000D nylon, scheurvast, lasergesneden laminaat |
| Lawaai | Geborsteld oppervlak en geluidsarme ritsen; werking onder 40 dB | Luider geluid, knisperend scheurtje, klittenbandsluiting |
| Kleur | Realtree, Next Camo, ABT, Prym1, eigen camouflage, Pantone effen kleuren | Effen zwart, beige, rangergroen, militaire patronen |
| Laadtransport | Extern frame van koolstofvezel of aluminium, laadplank, vleeszak | Intern of niet, vaak compatibel met een plate carrier |
| Modulariteit | Stilte voorop: verrekijkertas, geweerholster, boogdrager | MOLLE/PALS-bevestigingspunten overal: tasjes, magazijnen, radio's |
| Typisch volume | 20–45 liter per dag, 65–85 liter over meerdere dagen | 12–35 liter, plus aanvalsrugzakken |
| Het beste voor | Boogjacht, geweerjacht, elandjacht, hertenjacht, kalkoenjacht, watervogeljacht, drijfjacht | Schietbaan, training, wetshandhaving, beveiliging, veldcommunicatie |
Geluid. Een buitenkant van 1000D nylon en een ripstop-raster maken een duidelijk geritsel precies op het moment dat een hert zich binnen 40 meter bevindt. Een geborstelde tricot buitenkant van een jachtrugzak absorbeert dat oppervlaktegeluid, en geluidsarme ritstrekkers elimineren het op één na luidste geluid dat een rugzak maakt.
Laadvermogen. Tactische rugzakken zijn over het algemeen zo ontworpen dat ze hoog en strak tegen het pantser aan zitten. Een jachtrugzak met frame is ontworpen om gewicht te dragen – inclusief een in stukken gesneden dier – en heeft een laadplank, een stevig frame en een heupriem die de belasting naar de heupen overbrengt.
Modulariteit. MOLLE is uitstekend geschikt voor rigide, weloverwogen configuraties. Jachtrugzakken gebruiken het selectief en voegen in plaats daarvan speciaal ontworpen interfaces toe: een geweerholster, een booghouder, een verrekijkertasje, een vakje voor een lokfluit.
Vier specificaties zijn doorslaggevend, en dat zijn de vier die je moet controleren bij elk pakket dat je overweegt:

Elke rugzak die we maken is ontworpen met de jacht in gedachten, en niet met een tactische specificatie waar later een camouflageprint op wordt aangebracht. Dat betekent geborstelde buitenkanten in plaats van ripstop met een craquelé-effect, frames van aluminium of carbon en heupriemen die geschikt zijn voor een dierenkwartier in plaats van een plaat, en bevestigingspunten die zijn afgestemd op de uitrusting die een jager daadwerkelijk in de bergen meedraagt. Het assortiment loopt van dagrugzakken van 13 liter tot framerugzakken van 85 liter, allemaal volgens één kwaliteitscontroleproces en één verzendschema.
Volgende stap: Vertel ons over de jacht. — rekening houdend met de diersoort, het terrein en het draagvermogen — en wij adviseren over het frame, het volume en het materiaal.
Kort antwoord: Voor een jachtrugzak op maat duurt het maken van een sample 7-15 dagen nadat het ontwerp en de camouflage zijn bevestigd. De massaproductie duurt 45-65 dagen na goedkeuring van het sample en aanbetaling. Een compleet OEM-programma, van eerste aanvraag tot verzending, duurt 10-14 weken . Herhaalbestellingen van een bestaand model worden doorgaans sneller verzonden, omdat de modellen, gereedschappen en materiaalgoedkeuringen al geregeld zijn.
| Fase | Tijd | Wat gebeurt er? |
|---|---|---|
| 1. Aanvraag en offerte | Binnen 24 uur | Specificaties, minimale bestelhoeveelheid (MOQ), prijs per stuk |
| 2. Camouflage / ontwerp | 3-7 dagen | Patroontekening, gratis technische specificaties, goedkeuring van camouflage- of Pantone-kleuren |
| 3. Steekproeven | 7-15 dagen | Er is een fysiek proefexemplaar geproduceerd en verzonden ter goedkeuring. |
| 4. Productie | 45-65 dagen | Stof in, snijden, naaien, inspectie, verpakken |
| 5. Betaling | — | T/T 30% aanbetaling + 70% vóór verzending, of Trade Assurance. |
| 6. Verzending | DDP / FOB wereldwijd | Lucht, zee of expres, volgens uw wensen. |
Werk vanuit het seizoen, niet vanuit de aanbetaling. Als je bijvoorbeeld in september pakketten nodig hebt en zeevracht 30-40 dagen duurt, moet de productieslot vóór mei worden gereserveerd. Keur het monster in de eerste helft van die periode goed en je behoudt het hele seizoen.
Die schriftelijke vastlegging stelt een inkoopteam in staat om een lanceringsdatum intern te verdedigen en voorkomt dat een tijdschema halverwege een bestelling stilletjes wordt herzien.

De levertijden voor samples en de productie worden schriftelijk vastgelegd tijdens de offertefase. De levertijd voor samples bedraagt 7-15 dagen en voor de bulkproductie 45-65 dagen. Dit zijn toezeggingen en geen schattingen. Dankzij een reactiegarantie van 24 uur blijven ontwerpvragen niet onbeantwoord terwijl uw productiedatum dichterbij komt.
Capaciteit is de basis voor de leverdatum. Onze fabriek in Guangzhou heeft 20 productielijnen met meer dan 350 medewerkers in een pand van 3.300 m² , waar maandelijks 30.000 tot 50.000 rugzakken worden gesneden en genaaid. Daarom is een bestelling van 300 stuks een vast onderdeel van de planning en geen opvulling van een gat, en behouden bestellingen die vóór de drukte in het voorseizoen worden geplaatst hun oorspronkelijke levertijd.

Volgende stap: Geef ons uw gewenste landingsdatum door. En we zullen het schema daaruit terugwerkend opstellen.
Kort antwoord: Op maat gemaakte OEM/ODM jachtrugzakken beginnen bij 300 stuks per model (voor een klein aantal modellen geldt een minimale afname van 500 stuks). Als u uw merk op een bestaand ontwerp wilt, kunt u gebruikmaken van ons programma voor merkbedrukking vanaf 50 stuks . Ontwerpen die op voorraad zijn, kunnen al vanaf 5-8 stuks verzonden worden. Camouflagestof bedrukt met uw eigen patroon heeft een aparte minimale afname van 1.000 yards (ca. 935 meter).
| Besteltype | Minimum | Wat je krijgt | Het beste voor |
|---|---|---|---|
| Direct leverbaar ontwerp | 5–8 stuks | Bestaande verpakking, onze merknaam verwijderd, etiketten zoals afgesproken. | Een nieuwe markt of een nieuw kanaal testen |
| Merkvoorraadprogramma | 50 stuks | Uw logo, etiketten en hangtags op een bestaand ontwerp. | Distributeurs en online retailers |
| OEM/ODM-maatwerk | 300 stuks per stijl | Uw ontwerp, patronen, kleuren en hardware | Merken die een exclusieve lijn opbouwen |
| Je eigen camouflageprint | 1.000 yards stof | Camouflageprint op maat, op de door u gekozen basisstof. | Merken met een kenmerkend patroon |
| Steekproef | 1 stuk | Fysiek referentiemonster vóór definitieve keuze | Elk project |
Drie echte productiebeperkingen bepalen de prijs: minimale afnamehoeveelheden voor de verf van de stof (een fabriek produceert geen aangepaste kleur voor een handvol tassen), oplages van camouflageprints en snij-efficiëntie — het op elkaar stapelen en snijden van 300 stuks van één stijl kost ongeveer evenveel machinetijd als 30 stuks. Voor de hardware geldt dezelfde logica, omdat YKK-ritsen en Duraflex-gespen worden besteld op basis van minimale afnamehoeveelheden, niet per afgewerkte tas.

Volume is niet de enige factor. De kosten per eenheid dalen wanneer de specificaties gedurende de hele productie gelijk blijven — één stof, één kleurstelling, één hardware-set — omdat de tijd voor gereedschap, snijden en inspectie gedeeld wordt. Het toevoegen van een tweede camouflagepatroon halverwege een bestelling kost meer dan het toevoegen ervan in de ontwerpfase. Daarom worden de specificaties vastgelegd vóór de monstername in plaats van tijdens de productie. Volumekortingen worden per bestelling aangeboden en niet bewaard voor latere onderhandelingen.
Wij geven het aantal op dat u daadwerkelijk moet bestellen – geen opgeblazen minimum dat stiekem oploopt tot 1.000 bij de aanbetaling. Het ontwerpwerk, inclusief patroontekening en een gratis technisch pakket, vindt plaats voordat u de definitieve bestelling van 300 stuks plaatst. De projectkosten zijn dus volledig berekend tegen de tijd dat u een voorbeeld ziet. U ontvangt binnen 24 uur antwoord op uw aanvraag en de monsters worden binnen 7-15 dagen geproduceerd.
Onze fabriek in Guangzhou beslaat 3.300 m² met 20 productielijnen en meer dan 350 medewerkers . Een bestelling van 300 stuks is daarom voor ons een normale productieaanbieding en geen uitzondering. Ook voor een bestelling van 50 stuks met logo hoeft er niet gewacht te worden op een grotere klant om een productielijn te vullen.
Volgende stap: Stuur uw ontwerp, referentievoorbeeld of gekozen model. En we zullen de minimale bestelhoeveelheid (MOQ), de eenheidsprijs en de levertijd afstemmen op uw doelstellingen.